Deli Fıkraları  Asd10
Deli Fıkraları  Asd10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Deli Fıkraları

YazarMesaj
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:
Deli Fıkraları  Imgleft10/258Deli Fıkraları  Emptybarbleue  (10/258)

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:19 am

Bomba
Bir tımarhanede deliler ayaklanır ve binanın orta bahçesini işgal ederler. Hiçbiride dağılmaz. Bunun üzerine doktorlar toplanarak yönetmeliği açarlar ve aynısını uygulamaya karar verirler.

Yönetmeliye göre bir doktoru çırılçıplak soyar delilerin içine atarlar. Doktor içeri girince * BOMBAAA * diye bağırır. Bunu gören deliler doktoru tuttukları gibi camdan dışarı atarlar.

Bunun üzerine doktorlar tekrar toplanır ve konuşurlar. Bu işte bir yanlışlık vardır. Delilerin hepsinin dağılması gerekmektedir. Yeniden denerler. Bir doktoru daha soyup içeri atarlar ve oda * BOMBAAA * diye bağırır.

Deliler onu da tuttukları gibi camdan dışarı atarlar. Başhekim en sonunda bir de ben deniyeyim der ve soyunup delilerin arasına girer ve * BOMBAAA * diye bağırır.

Bunun üzerine bütün deliler kaçışır ve binayı ve orta bahçeyi terk ederler. Doktorlar merak eder ve biraz akıllı olanlarından toplayarak bu durumu sorarlar. Niçin siz ilk iki doktor girdiğinde binayı boşaltmadınız da son başhekim girdiğinde boşaltınız? der.

Delilerde "İlk giren iki bombanın fitili uzundu ama son giren bombanın fitili kısaydı zamanımız yoktu içerde patlamasın diye böyle yaptık" derler.
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:20 am

İki deli
İki deli havuzun başına gelirler biri hemen havuza atlar suyu içer azcık içdikten sonra tükürür bunu gören öbür deli ne yaptin lan sen der.

Havuzdaki deli geçen gün iki şeker atmıştım tatlı oldumu diye bakıyordum ama olmamış der.

Dışardaki deli : ulen sen delimisin nesin karıştırsana...
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:20 am

Nefes alamıyorum
Adamın biri birgün kendini asmak için ipin bir ucunu ağaca bağlamış diğer ucunuda beline dolamış, hasta bakıcı sormuş.
-Ne yapıyorsunun sen,
-Görmüyonmu kendimi asıyorum.
-İyide boğazına dolaman gerek ipi,
-Denedim ama o zamanda nefes alamıyorum
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

100 duvar
İki deli yüz duvarı olan hastahaneden kaçmaya karar vermişler 99 duvarı aşmışlar.Biri sormuş :

-Yoruldun mu?

Öteki :

-Evet, demiş.

99 duvarı aşıp geri hastahaneye dönmüşler.
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Kurusun diye
Jim ile Mary akil hastanesinde iki hastadir. Birgun hastanenin yuzme havuzunun etrafinda dolasirken Jim aniden suya atlayip en dibe batar. Bunu goren Mary hemen ardindan atlar ve dibe kadar yuzup Jim'i kurtarir.

Tabii Mary'nin bu kahramanca davranisi hastanede olay olur. Bunu duyan bashekim de Mary'nin artik iyilestigini dusunup, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. Islemler yapilir, belgeler cikartilir, Bashekim ayni gun Mary'nin yanina gider:

- Mary, sana bir iyi bir de kotu haberim var. Iyi haberim, yaptigin kahramanca davranistan oturu anladik ki akli dengen tamamen yerinde ve boylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kotu habere gelince, kurtardigin hasta, Jim, intihar etmis. Az once odasinin banyosunda kendisini asmis bulundu.

Mary gayet sakin yanit verir:

- O intihar falan etmedi ki. Ben onu astim kurusun diye.
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Havuz Tarih..:
Havuz Tarih..:11/24/2001
Doktor akıl hastahanesine havuz yaptırmış. Deliler buna çok sevinmişler;o kadar sevinmişler ki hemen havuza dalmaya başlamışlar,360 dalanlar,balıklama dalanlar. Doktor hastalarının birinin yanına yanaşmış''Havuzu nasıl buldunuz ?''diye sormuş. Deli de çok beğendiklerini,havuzun harika olduğunu söylemiş. Doktor da ''İyii.Yarın da havuza su dolduracaaz.!!''demiş
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:21 am

Temelin Vasiyeti Tarih
Yolculuktan dönen Idris, kahvede oturanlara sordu :
- Yahu pizum Temel nasil öldi?
- Kalpten cittu, dediler.
- Vasiyetu filan var miydu?
- Var idu. "Beni denize gömün" demis idu.
- Cömdünüz mü?
- Cömdük amma, mezarinu kazarken çok kayip verduk
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:21 am

..:Karıştırmadın
İki deli havuzun başında oturuyorlarmış.Biri kalkıp havuza şeker atmış.Havuzdan bir yudum almış ve tükürmüş.Arkadaşına:
-Havuza şeker attım ama tatlı olmadı.. Arkadaşı:
-Karıştırmadınki salak!
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:22 am

Kendini Fare Zanneden Hasta
Kendisini fare zannettiği için ailesi tarafından bir akıl hastanesine yatırılan adam, birkaç yıllık bir tedavinin ardından; iyice kendine gelmiş. Doktorlar, artık taburcu etmeyi düşündükleri hasta ile son bir görüşme yaparak,iyileştiğinden emin olmak istemişler. Adama sormuşlar:
-"Söyle bakalım; sen insan mısın, fare misin?" Adam gülümsemiş:
-"Doktor bey, o günleri geride bıraktım. Elbette ki ben bir insanım." Doktorlar, içleri rahatlayarak:
-"Tamam o zaman, artık burada kalmana gerek kalmadı", demişler ve çıkış belgelerini uzatmışlar. Birkaç dakika sonra, gruptaki doktorlardan biri bahçeye çıktığında, adamı bir ağacın arkasına saklanır halde görmüş.
-"N'oldu yahu? Sıkılmadın mı buradan, çıksana, git özgürlüğün tadını çıkar!"
-"İyi de doktor bey, orada bir kedi var!"
-"Eee, ne olmuş kedi varsa; hani sen artık bir fare olmadığını biliyordun?"
-"Ya doktor bey, ben fare olmadığımı biliyorum da; kedi benim fare olmadığımı nereden bile
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:22 am

Zeytin Testi Tarih..
Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında "Şunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi" demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa basına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyrun beyler, yiyiniz." demişler.Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, ötekisi araya girmiş, "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!"
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Şişe Kola
Akıl hastanesinde bir gün bir hasta bakıcıyı yanına çağırır. "Bana çabuk 5 şişe kola getir" der. Hasta bakıcı buna kızar ve hastaya beş tokat atar ve "al işte kolalarını" der. Aradan zaman geçtikten sonra yine aynı hasta, bakıcıyı yine çağırır. Bu sefer hasta bakıcıyı tokatlar."Bakıcı ne oluyor?" der. Hasta cevap verir. "Şişeleri getirdim abi".
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:23 am

Aritmatik Deli Tarih..:
Delinin biri yolun kenarındaki uçurumda durmuş aşağıya bakarak "13, 13, 13...." diye söyleniyormuş. Oradan geçen biri, delinin ne yaptığını merak etmiş, yanaşarak " ne yapı...." diyemeden deli onu birden uçurumdan aşağıya atıvermiş ve devam etmiş "14, 14, 14.....
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:23 am

Son Bir Test
Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında. "Bunlara son bir test yapalım da görelim akılları başlarına gelmiş mi ?"demişler. Bunun üzerine iki deliyi bir masa başına getirmişler. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve "Buyurun beyler, yiyiniz." demişler. Delillerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış,ötekisi araya girmiş, "Önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor!"
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Zİl Çaldi...paydos Oldu!
Delileri uçağa bindirmişler, bir şehirden ötekine naklediliyorlardı.Ama o kadar çok gürültü yapıyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı, uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittiğini görmek istedi.
Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı.Baktı, en başta, bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturuyordu.
-Sen neden bağırmıyorsun? diye soracak oldu.
Adam :
-Ben bunların öğretmeniyim, diye cevap verdi.Onlarda benim öğrencilerim.Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum.
Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti.Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi.
Pilot:
-Aman çok güzel! diye sevindi.Herhalde kendinin öğretmen olduğunu sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek, diye düşündü.
Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu.Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti.Gidip bakmak istedi.
Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok değil mi!
Dehşetle sordu :
-Öğrencilerin nerede?, diye...
-Dersler bitti.Hepsini evlerine gönderdim!
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:24 am

Sikarken ÖldÜ
İki arkadaşın, bir kedisi varmış. Birisi :w
-Zavallı kedi çok kirlenmiş ben onu yıkayayım, demiş. Diğer arkadaşı :
-Hayır yıkama yoksa ölür, demiş. Bizimki dinlememiş ve kedi'yi yıkamış ve kedi ölmüş. Arkadaşı :
-Ben sana demedimmi kedi ölür diye, demiş. Cevap şu :
-Ama ben kediyi yıkarken ölmedi, sıkarken öldü.
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:24 am

YÜzme Bİlmİyorum Kİ
Mühim bir şahsiyet, bir akıl hastalığı kliniğini gezerken delilerin bahçedeki havuza atladıklarını görr ve başhekime dönerek :
-Mükemmel, hastalarınızın her türlü ihtiyacını karşıladığınızı göruyorum. Başhekim teşekkür eder, sonra da sözlerine devam eder :
-Hele siz bir de su doldurabildiğimiz zaman gelin de görun!
Havuzun boş olduğunu oğrenen adamcağız dehşet içinde tramplenin altına koşar ve heyecanla atlamaya hazırlanan deliye "atlamamasını, havuzun içinde su olmadığını" söyler. Deli :
-Ne zararı var? Zaten ben de yüzme bilmiyorum ki!
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Yalan SÖylemİŞ
Akıl hastanesine yeni gelen doktor, hastaları ziyaret ediyordu.Birine yaklaştı :
-Sizin adınız nedir bakayım?
-Hüsamettin efendim.
-Soyadınız?
-Tanrıoğlu.
Tam o sırada yandaki yaşlı :
-İnanma inanma doktor, yalan söylüyor.Benim böyle bir oğlum yoktur.
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Saat
Deli, saatini hastane bahçesindeki havuza atmıştı. Bunu gören arkadaşı :
-Niye attın saati havuza, dedi.
-Nasıl yüzdüğünü görmek için.
-Peki, kurdun mu?
-Hayır.
-Enayi, kurmadan yüzer mi?"
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Plan Bozuldu
Akıl hastanesinde deliler bi araya gelip kaçış planı yaparlar. Elebaşları planı anlatır :
-Büyük bir kütük bulup ilk önce 1. kapıyı, 2. kapıyı ve daha sonra 3. kapıyı kıracağız ve herkes başının çaresine bakıp kaçacak. Sabah olunca bir kütük bulurlar doğruca 1. kapıyı kırarlar, 2. kapıya koşup onuda kırdıktan sonra 3. kapıya yönelirler. 3. kapının açık olduğunu gören elebaşları der ki :
-Arkadaşlar plan bozuldu geri dönün.
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty

Önce KaÇanlari Yİyelİm
Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında :
-Şunlara son bir test yapalım da gorelim akılları başlarına gelmiş mi, demişler.Bunun uzerine iki deliyi bir masa başına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamamböceği dökmüşler ve :
-Buyrun beyler, yiyiniz, demişler. Delirlerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, ötekisi araya girmiş.
-Önce kaçanları yiyelim, öburleri nasıl olsa duruyor!
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:25 am

12'nİzde Mİ?
Katil, suçunu itiraf etti, yargıç da durumu jüri heyetine iletti. Biraz sonra jüri başkanı kararı açıkladı:
-Bu sanık suçsuzdur...
Yargıç adamakıllı kızdı:
-Canım, ne biçim iş bu!... Adam, ben katilim diyor suçunu itiraf ediyor sizde suçsuzdur kararına varıyorsunuz... Acaba, suçsuzdur kararını neye dayanarak verdiniz?
-Delilik efendim, delilik...
Yargıç bütün jüri üyelerini teker teker süzdü. Başını sallayarak :
-Sahi mi? 12'niz de mi?..
SonKraL
Moderatör
Moderatör
SonKraL

Başarı Puanı
Başarı Puanı:

Deli Fıkraları  Empty
MesajKonu: Geri: Deli Fıkraları    Deli Fıkraları  Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:25 am

OlgunlaŞip Yere DÜŞtÜm
Bir müfettiş akıl hastanesini geziyormuş. Bahçeye gelince delilerin ağaçta asıldığını ama birinin yere yattığını görünce yatana sormuş .
-Neden ağaca çıktılar, demiş. O da :
-Armut sanıyolar kendilerini, demiş.
Müfettiş :
-Sen armut değilmisin?, demiş. O da hayır ben olgunlaşıp yere düştüm demiş.

Deli Fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Admin ve Modları Deli Etme Yöntemleri